Hakkımızda

Şanlıurfa ili Siverek ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu yana hizmet sunan Haşim Auto isimli işletme olarak ortaya koyduğumuz kaliteli, güvenilir, sorunsuz ve hatasız hizmetler ile her zaman müşterilerimizin takdirlerini, beğenilerini ve memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletme olarak hizmet sunmaya başladığımız günden bu yana güvenli hizmetler ortaya koymaktayız. Sizlere araç alım satımları konusunda sorunsuz ve hatasız hizmetler sunmaktayız. Bünyemizde bulunan araçlarımız her zaman güvenilir yapılara sahip olmakta ve tüm bakımları zamanında yaptırılmaktadır. Araçlarımız hakkında sizlere sunduğumuz tüm bilgiler tamamen doğru olmakta ve sizlerin en ufak bir mağduriyet dahi yaşamamanız sağlanmaktadır. Araçlarımızda söylediklerimizden başka sorunlar çıktığı zaman tüm masraflarınız işletmemiz tarafından karşılanmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde bulunan tüm araçların ekspertizleri yapılmış olmakta ve sizlere tamamen doğru bilgiler aktarılmaktadır. Ayrıca araçlarımızın iç dış tüm temizlikleri detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede sizlere hizmet olarak sunduğumuz araçlarımız tertemiz şekilde teslim edilmektedir. Ayrıca araç alım satımları esnasında ki tüm noter işlemleriniz işletmemiz tarafından yakından takip edilmekte ve sizlerin hiçbir mağduriyet yaşamamanız sağlanmaktadır. Araçlarımızı istediğiniz tüm eksperlere gösterebilme şansına sahip olmaktasınız.

Sizlerin de bu şekilde güvenilir, kaliteli, sorunsuz ve hatasız hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer Şanlıurfa oto alım satım sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek memnun kalacağınız, pişman olmayacağınız ve mağduriyet yaşamayacağınız şekilde hizmetler alma şansına sahip olabilirsiniz.

Öne Çıkarılanlar

Siverek 2.El Araç Alım Satımı

Siverek Haşim Auto İkinci El Araç Alım Satımı, Siverek ve çevresinde ikinci el ara&cce

Siverek Araç Alım Satımı

Siverek Haşim Auto Araç Alım Satımı, Siverek ve çevresindeki bölgede araç

Siverek Oto Galeri

Siverek Haşim Auto Oto Galeri: Otomobil Tutkunlarının Yeni Adresi

Yorumlar